Традиційне святкування Міжнародного дня людей похилого віку в Шумській громаді

Дата: 01.10.2020 16:59

Уже доброю традицією стало щорічне святкування Міжнародного дня людей похилого віку у Шумській громаді: підопічні відділення денного перебування «Центру надання соціальних послуг», колишні працівники міської ради, представники районної спілки ради ветеранів зустрілися за чашкою гарячого чаю. До святкування також долучилися міський голова Володимир Плетюк та Костянтин Самойлович, голова Спілки ветеранів району.

«Літній вік – не означає, що людина уже зовсім стара і ні на що не здатна. Літній вік – це мудрість, терпіння та вміння досягати поставлених цілей. Ваш життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Щиро вітаю усіх Вас, бажаю  міцного здоров’я, достатку, злагоди, сили та довгих років життя. Поважаємо Вас та цінуємо!», – звернувся до присутніх Володимир Євгенович.

Присутні спілкувалися, ділились досвідом, розповідали різні повчальні життєві історії у неформальній обстановці.