Індивідуальні контейнери для сіл Шумбар та Мирове

Дата: 01.10.2020 14:59

Шумська міська рада спільно із Програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) активно впроваджує черговий етап реалізації Плану удосконалення надання послуги поводження з твердими побутовими відходами на території ОТГ.

Сьогодні у селі Шумбар комунальне підприємство «Шумськомунсервіс» роздало індивідуальні контейнери для домогосподарств, які підписали договори щодо централізованого вивезення побутових відходів. Наприкінці серпня контейнери були доставлені жителям Мирового.

Підписання договорів триває, звертайтеся до виконувачів обов’язків старост або у КП «Шумськкомунсервіс»: м. Шумськ, вул. Б. Хмельницького, 10; тел.: 2-16-60.