Вітаємо з Міжнародним днем музики!

Дата: 01.10.2020 10:24

1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день музики, який був заснований за ініціативи Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО. Це день прекрасного і дивовижного світу музичного мистецтва

Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій.

Музика — чудотворний засіб залучення людей до добра, духовності. Вона володіє великою силою впливу на людські душі. Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати Людина.

Шановні працівники будинків культури та керівники творчих колективів, дорогі викладачі Шумської школи мистецтв, ви несете у світ прекрасне, навчаєте відчувати красу музики своїх юних вихованців, учнів, які тільки починають усвідомлювати наскільки глибокий та багатогранний її світ.

Бажаю всім вам натхнення, творчих успіхів та досягнень. Хай повниться ваша мистецька жага новими силами – у щасті, здоров’ї, радості на многії літа.

З повагою,

міський голова Володимир Плетюк