1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 01.10.2020 08:34

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй.

Міжнародний день людей похилого віку покликаний висловити визнання і подяку особам старшого віку за їх внесок у розвиток людського потенціалу та економіки, звернути увагу суспільства на проблеми глобального постаріння населення.

Підтримка та повага до літніх людей має бути глибоко усвідомлена кожним громадянином держави, адже турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, бо саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Від усього серця бажаємо Вам миру, добра і щастя! Бажаємо всім міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.