Вітання з Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2020 10:44

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек!

Сучасні бібліотеки – справжні центри інтелектуального та духовного життя, які здійснюють просвітницьку місію, зберігають традиції, удосконалюють свої послуги.

Основою успішних перетворень у бібліотечній справі, в першу чергу, є високий професіоналізм і праця бібліотекарів – хранителів культури і мудрості поколінь.

Сьогодні з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек відбулася святкова нарада з працівниками Шумської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек. Міський голова Володимир Плетюк та заступник начальника відділу освіти, культури молоді та спорту, з питань культури Ліля Солтис привітали бібліотекарів та вручили грамоти.
  Шановні працівники бібліотек! Прийміть слова щирої вдячності, поваги і подяки за ваше служіння бібліотечній галузі громади, за щире бажання зберегти та передати інтелектуальне і духовне багатство.
  Бажаємо Вам доброго здоров'я, незгасаючого оптимізму, креативу та ентузіазму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів!