01 жовтня стартує прийом проектів на конкурс Бюджет участі у Шумській ОТГ

Дата: 29.09.2020 12:15

Шумська міська рада оголошує про початок реєстрації проектів конкурсу Бюджету участі-2021. Для того, щоб стати учасником конкурсу потрібно заповнити заявку та зібрати 15 підписів від мешканців громади, які готові підтримати проект на відкритому голосуванні.

ЯКЩО ТИ:

• Небайдужий до змін у своїй громаді;
  • Бачиш проблеми та шляхи їх вирішення;
  • Мрієш покращити благоустрій алеї, стадіону у своєму населеному пункті тощо;
  • Хочеш змінити культурне, спортивне, освітнє… життя громади;
  • Маєш однодумців;
  • Не хочеш чекати змін, а готовий створювати їх самостійно – БЮДЖЕТ УЧАСТІ те, що тобі потрібно

Що таке Бюджет участі?

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення населеного пункту чи ОТГ загалом та голосування за них.

Будь-який житель ОТГ може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в ОТГ, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках Бюджету участі.

Платформа «Громадський проект» дозволить вам брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: ви можете подати заявку on-line і відслідковувати долю свого проекту прямо на сайті.

Яка тематика проектних пропозицій?

Тематика пропозицій не обмежена змістовими рамками. Головне, щоб в автора ідеї була чітко сформульована мета, а новостворений об’єкт став об’єктом загального користування, мав актуальність для громади.

Які вимоги до проектних пропозицій?

Автор має підготувати і подати пропозицію, а також кошторис згідно з порядком, визначеним Положенням про Громадський бюджет в Шумській ОТГ, і який розпорядник коштів має право відкорегувати за 7 днів від моменту надходження його відділу (управління) на розгляд. Такі зауваження передаються авторові для усунення недоліків або доопрацювання кошторису.

Бюджет конкурсу: 500 тисяч гривень.

Вартість одного проекту повинна бути не більше: 100 тисяч гривень.

Прийом заявок триватиме: від 01 жовтня до 31 жовтня 2020 року.

Додаткова інформація: тел. 0687148678 та електронна пошта shumska.gromada@gmail.com

Контактна особа: Попов Микола Сергійович

Бланк заявки проекту (скачати)

Платформа для подачі проектів

Важливо! На сесії міської ради 29 вересня 2020 року буде затверджено рішення «Про затвердження Положення про громадський бюджет Шумської міської ради». Згідно з Проектом Положення запропоновані внести зміни:

• право голосу: жителям віком від 14 років
  • тривалість голосування – 15 днів
  • не більше 2 проектів-переможців від 1 населеного пункту.

Проекти-переможці 2017 року

1. Відпочинкова зона з арт-об’єктами «Алея парасольок»

2. Містечко дитячої мрії

Проекти-переможці 2018 року