Шумчани взяли участь у поїздці на Київщину для обміну досвідом

Дата: 25.09.2020 15:50

Громадський активіст Михальчук Олександр та представник міської ради Попов Микола 24-26 вересня беруть участь у поїздці, з метою обміну досвідом у Київську область. Візити проходить у рамках проекту «Перспективи сталого розвитку для сільських територій» від  ГО «Центр екологічних ініціатив «Екодія» за підтримки міжнародної некомерційної благодійної організації DRA.

У перший день учасники відвідали сімейну ферму «Бабині кози» у с. Галайки Київської області. У другий день відвідали сільськогосподарський кооператив, який спеціалізується на вирощуванні органічної продукції. Також у програмі відеоконференція «Регіональний портал Баварського державного інституту сільського господарства» із німецькими експертами.

Під час поїздки-обмін досвідом учасники відвідують різні локації, де втілюються екологічні ініціативи, які є соціально відповідальні та економічно життєздатні.