Вітаємо з Днем працівників позашкільної освіти!

Дата: 25.09.2020 11:22

Щиро вітаємо усіх працівників позашкільної освіти з професійним святом – Днем позашкілля!

Позашкільна освіта є надзвичайно необхідна підростаючому поколінню, адже вона допомагає розвивати здібності й таланти, виховує патріотичний дух, гартує до життя в сучасних умовах. Різноманітні гуртки та спортивні секції допомагають нашим дітлахам розвивати особистість, самореалізуватись та професійно самовизначитись. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську юнь. Дуже приємно бачити, коли до Вас біжать діти не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно!

Тож прийміть найщиріші вітання та слова вдячності. Щиро бажаю миру, здоров'я, ентузіазму, творчих та креативних ідей у Вашій благородній справі!

З повагою,

міський голова Володимир Плетюк