Заходи та дозвілля для підопічних відділення денного перебування

Дата: 23.09.2020 14:55

23 вересня працівники відділення денного перебування для підопічних відділення організували зустріч з працівниками Шумського РС та 16 ДПРЧ У ДСНС України у Тернопільській області. Зустріч провели у парку «Соснина», оскільки була сприятлива погода.

Дуже цікаво, доступно та кваліфіковано працівники провели роз’яснювальну роботу з підопічними, нагадали правила поведінки в побуті. Також особливу увагу звернули на безпечне поводження з вогнем у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів. Нагадали як правильно поводитися з газовими та електроприладами, щоб не трапилося лиха, застерегли від необачних вчинків, адже інколи одна мить може призвести до непоправного.

Також на зустріч з підопічними відділення завітала громадська активістка Ірина Левченко, розповіла про зміни у виборчих бюлетенях на місцевих виборах. Також роздала зразки бюлетенів, які розробленні Громадянською мережею «ОПОРА».

Родзинкою і підсумком заходу стало для підопічних відділення плавання на катамаранах та човні з міським головою Володимиром Плетюком.