Щиро вітаємо з Днем Подяки!

Дата: 20.09.2020 12:04

Як стверджують лікарі – почуття вдячності лікує…

Хоча День подяки в Україні святкують лише з 2017 року, свято уже зуміло стати доброю традицією.

Головна ідея свята – цінувати те, що маєш, і дякувати за це Всевишньому і оточуючим.

Незважаючи на те, що в 2020 році День подяки відзначають лише вчетверте, в народі споконвіку існувало схоже свято –  Свято жнив. До цього дня наші пращури завершували всі сільськогосподарські роботи, а свято було також присвячено подяці Богу за отриманий урожай, оточуючим і природі. Люди молилися про добробут і благополуччя.

Жителі Шумської громади також долучилися до святкування Дня подяки. На урочистостях у Андрушівці побував і міський голова Володимир Плетюк. Свято об’єднало багатьох людей різного віку – дорослих, дітей, людей старшого покоління. Тепло, сімейна атмосфера та затишок додавали присутнім особливого настрою.

Щиро вітаємо усіх з цим особливим днем – Днем подяки,  бажаємо цінувати все, що є у вашому житті, з вдячністю приймати кожен день і кожен щасливий момент.