Всесвітній день прибирання World Cleanup Day відбувся!

Дата: 19.09.2020 08:29

Дякуючи активним шумчанам Всесвітній день прибирання World Cleanup Day відбувся!

Одними з ініціаторів проведення акції були Молодіжна рада Шумської громади, Інклюзивно-ресурсний центр, Центр надання соціальних послуг, активними учасниками були учні із Шумського НВК, Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Шумського ліцею.

Прибирали по різних вулицях, парках, алеях, біля шкіл, будівель, де знаходиться робота.

Всесвітній день прибирання згуртував багатьох над глобальною проблемою, дав світові спільну мету – врятувати планету від сміття. І це стало прекрасною нагодою показати своїми ділами наскільки ти любиш навколишній світ. Пам’ятаймо, не потрібно чекати Всесвітнього дня прибирання, #побачивприбери , адже саме маленькими щоденними зусиллями кожного з нас ми вбережемо нашу планету!