Вітання з Днем рятувальника!

Дата: 17.09.2020 12:26

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Шумської громади з професійним святом – Днем рятувальника!
  Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій, людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.
  Ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше прийти на допомогу тим, хто найбільше потребує вашої допомоги та захисту життя.

Цього святкового дня бажаю усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів, наснаги у нелегкій щоденній праці та якомога менше тривожних викликів. Нехай мир, злагода та сімейне благополуччя панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

З повагою,

міський голова Володимир Плетюк

Фото без описуФото від 17 травня 2018 року

Фото від 17 вересня 2020 рокуФото без опису