60-річний ювілей завітав на життєвий поріг до Директора Шумського НВК-гімназії

Дата: 22.03.2017 16:59

У день чудового релігійного свята народився Олександр Добровольський, директор Шумського НВК-гімназії. Але цьогорічний день для нього особливий, бо на життєвий поріг завітав 60-річний ювілей.
Тому приємно було отримувати привітання від своїх колег, рідного колективу працівників, який очолює двадцять років. Вчителі, без перебільшення, називають Олександра Миколайовича найдемократичнішим директором.
А такий підхід до роботи дозволяє вчителям творчо підходити до навчального процесу, і результат не забарився – переможці олімпіад, конкурсів, спортивні досягнення учнів, здобутки учителів. І все це – завдяки мудрому та умілому керівництву.
У день ювілею іменинник отримував щирі привітання не лише від рідних та колег.
У Шумську з робочою поїздкою перебувала начальник управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольга Хома, то ж вона завітала до Шумського НВК-гімназії, щоб привітати директора і вручила йому грамоту від управління. Також щирі побажання звучали від міського голови Володимира Плетюка, начальника відділу освіти, молоді та спорту міськради Любові Дмитрук.