Кременецьке ОУПФ України Тернопільської області інформує

Дата: 28.11.2017 16:58

Кременецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує

Фото без описуНачальником Шумського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Омельчук Русланою Миколаївною  проведено лекцію для безробітних на тему «Основні аспекти Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

28 листопада 2017 року

На обліку по Шумському району станом на 01.11.2017 року перебувало 8506 пенсіонерів. Середній розмір пенсії за листопад 1769,48 грн.

Завершено виплату пенсій за листопад 2017 року в повному обсязі. Через банківські установи виплачено 3389 особам, через поштові відділення зв’язку – 5126 особам. Виплачено 35 разових доручень недоотриманої пенсії та 37 разових доручення допомог на поховання.

Проведено нарахування пенсій на груденьд 2017 року. Потреба на виплату пенсій у листопаді становить 15486,53 тис.грн.

Заступник начальника Шумського відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій                                                         Лірська Н.П.