Дата: 11.08.2016 16:56

11 серпня міський голова Плетюк В.Є. зустрівся з представниками центрального офісу ЄС ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду” для перевірки ходу ремонтних робіт колишнього кінотеатру “Мир” де в майбутньому буде розміщений Центр надання адміністративних послуг.

Після завершення всіх робіт доступ до якісних адміністративних послуг матимуть усі жителі громади. Організація 5 віддалених робочих місць дасть можливість заявнику значно спростити процедуру отримання адміністративної послуги, отримавши її безпосередньо за місцем проживання або недалеко від нього.

Планується введення сучасної системи електронного адміністрування ліцензованою організацією, яка забезпечуватиме постійний супровід надійної, коректної роботи програми.

Прийом громадян здійснюватиметься у сучасному, відремонтованому приміщені з куточком для дітей.

Міська громада в результаті крім ЦНАПу отримає сучасну будівлю, яка стане окрасою міста замість старого передаварійного кінотеатру.