Тиждень української звитяги під гаслом « Бог. Україна. Свобода.»

Дата: 28.01.2017 16:51

Який пройшов у Шумському НВК, став тижнем патріотичного і духовного єднання учнівської молоді, педагогічного колективу та батьківської громадськості. Важливе місце у проведенні заходів з відзначення дня Соборності та річниці героїчного бою під Крутами відведено старшокласникам. Вчитель історії Андріяшик М. І. , педагог – організатор Поліщук С. Ю. та вчитель музики Гібула Р. В. підготували з учнями 9-11 класів літературно – музичну композицію «Крути - перша жертва принесена на вівтар української Соборності». В рамках тижня було проведено лінійку « І обнялися береги одного вічного народу»,виховні години, уроки мужності «Крути – символ патріотизму і жертовності». Фото без описуЧленами учнівського самоврядування підготовлено випуск тематичної стіннівки, виставку - експозицію «Подвиг Героїв духу і чину». Проведені заходи сприяли пошануванню історичної пам’яті про незламний дух героїв Крут, борців усіх поколінь, що впали в боротьбі за Свободу, Соборність та незалежність України.