Робочий візит у ЦНАП Шумської міської ради

Дата: 26.04.2017 16:49

25 квітня з робочим візитом Центр надання адміністративних послуг Шумської міської ради відвідали представники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області та департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації.

Під час даного заходу адміністраторам ЦНАП роз’яснено особливості прийому та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань, нерухомості та бізнесу.

Державним реєстраторам надано методичні рекомендації щодо проведення реєстраційних дій у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, а також речових прав на нерухоме майно.