КП «Шумськкомунсервіс» звертається до споживачів, котрі користуються субсидіями

Дата: 05.02.2018 16:45

Відповідно до наказу №1 від 19 січня 2018 року Міністерства фінансів України, затверджено новий Порядок фінансування наданих пільг і субсидій.

Даним документом передбачено щомісячний розрахунок суми субсидії, який підлягає відшкодуванню.
У такому випадку, абоненти, в яких у звітному місяці відсутнє нарахування за надані послуги з причини відсутності показників лічильників, за відповідний місяць субсидій не отримають.

Відтак, наполегливо просимо абонентів, в першу чергу  споживачів, котрі користуються пільгами або субсидіями, обов’язково щомісяця надавати інформацію про використану воду (подавати показники квартирних водомірів).

Показники подаються не пізніше 1 числа кожного місяця безпосередньо на підприємство або по телефону 2-16-60.

Адміністрація КП «Шумськкомунсервіс»