Кременецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує

Дата: 29.01.2018 16:43

ГАРЯЧА ЛІНІЯ!

У вівторок 30 січня 2018 року з 11.00 до 12.00 за телефоном 2-15-47 відбудеться гаряча телефонна лінія із першим заступником начальника Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області  Хом’як Людмилою Іванівною.

Фото без описуНа виконання Плану консультаційно-інформаційних заходів у сфері комунікацій на 2018 рік  29 січня 2018 року першим заступником начальника Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області проведено зустріч з в.о. старости с.Бриків Шумської міської ради Щуром Мирославом Ігоровичем.

Під час зустрічі акцентовано увагу на питаннях пенсійної реформи. Крім того обговорено питання необхідності легалізації зайнятості населення села, виплати заробітної плати у розмірі, встановленому законодавством.

Адміністрація об’єднаного управління