Змаганнях з легкоатлетичного кросу

Дата: 11.04.2017 16:38

7 квітня незважаючи на прохолодну погоду, 172 учасники з 26 команд районів області, територіальних громад, сільських рад та м. Тернополя взяли участь в змаганнях з легкоатлетичного кросу серед ЗОШ І-ІІ та ЗОШ І-ІІІ ст. за програмою ХХІ спортивних ігор школярів Тернопільщини, які традиційно проходили в парку «Загребелля».

В  особистому заліку в бігу на 1000м  перемогу здобула  учениця Шумського ліцею Усенко Олександра. Хороші результати  також показали  Присяжнюк Катерина- Шумська ЗОШ I-IIIcт.№1,та Горобець Анастасія – Шумський ліцей.

Фото без описуВ командному заліку по сумі місць, - серед ЗОШ І-ІІ ст.- 8 м.,          ЗОШ I-IIIcт.- 7 м.