Шановні працівники комунальної служби!

Дата: 17.03.2017 16:34

Ваша праця нелегка і часто невдячна. Але саме ви дбаєте про те, щоб наші вулиці були чистими та охайними, незважаючи часом на безвідповідальне ставлення жителів, які викидають сміття де заманеться. З досвітку і допізна ви прибираєте, ремонтуєте, збираєте. Міська рада старається підтримувати КП «Шумськкомунсервіс», наскільки це можливо, виходячи з фінансових реалій, адже розуміємо, що від цього залежить, чи стануть наше місто, села громади цивілізованими, чистими, затишними і комфортними для життя та відпочинку.

Тож бажаю вам енергії, сили, наснаги працювати і пам’ятати – незважаючи на труднощі, ви робите добру і корисну справу. Зі святом усіх, хто трудиться в галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, ветеранам. Досить символічно, що ваше свято випадає саме на пору весни і розквіту. Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо наше рідне місто справді гарним і затишним. Дякуючи всім за щоденну працю, бажаю міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку.

Володимир ПЛЕТЮК,

міський голова.