Дата: 25.10.2016 16:29

25 жовтня проведено районний  фестиваль - конкурс патріотичної пісні, прози та поезії, творів образотворчого мистецтва "Свята Покрова", що проходив з метою вшанування пам'яті героїв національно - визвольних змагань, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу учнівської молоді та виявлення художньо - обдарованих дітей. Учасники конкурсу - навчальні заклади об’єднаної територіальної громади, продемонстрували майстерність виконання творів та оригінальність творчих задумів. У номінації «Патріотична пісня» Гран –Прі виборов ансамбль Шумського НВК (керівник Р.Гібула ). Перше місце отримав ансамбль Шумського ліцею (керівник В.Ільків), друге –ансамбль Центру позашкільної роботи (керівник  І. Климчук ), третє- Бірківського НВК (керівник О.Омельчук).

У номінації «Патріотична проза і поезія» : І місце – Бончик Аліна вихованка центру позашкільної роботи (керівник Фаюра Н.Ж.), ІІ місце - читці із Шумської ЗОШ І-ІІІ ст №1, ІІІ місце – читці із Шумського НВК та Шумського ліцею.