Дата: 08.11.2016 16:27

08 листопада 2016 року відбулося засідання виконавчого комітету Шумської міської ради на якому були розглянуті наступні питання: Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування вуличного комітету "Фортуна" в с. Бірки, про затвердження проектної документації, про затвердження звіту "Про виконання бюджету міської ради за 9 місяців 2016 року", про затвердження Порядку видачі довідок про склад сім'ї, про затвердження інструкції з діловодства, про знесення зелених насаджень та інші питання. По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.