Засідання атестаційної комісії

Дата: 05.04.2017 16:26

5 квітня 2017 року відбулося засідання атестаційної комісії при відділі освіти, молоді та спорту Шумської міської ради. Комісією у складі 11 осіб атестовано 37 педпрацівників. Зокрема:

• на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» - 7 осіб;
  • на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 27;
  • на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст                          І категорії» - 1;
  •  на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії» - 1;
  • на відповідність займаній посаді керівника закладу -1.

Фото без описуЗа високий рівень ініціативи, творчості, якісні показники результативності 3 педагогам підтверджено педагогічне звання «Вчитель методист», 5 - «Старший вчитель», 1- «Старший вихователь».

Вчителю початкових класів Биковецького НВК Антонюк Лесі Ярославівні за здійснення науково-методичної і науково-дослідницької діяльності, власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково-методичною радою Тернопільського ОКІППО, присвоєно педагогічне звання «Вчитель-методист».

Фото без описуВчителям хімії Шумської ЗОШ І-ІІІст. №1 Бончик Нелі Петрівні, англійської мови Шумського НВК Бабін Оксані Петрівні, фізики та інформатики Шумського ліцею Заказнюк Ніні Петрівні, початкових класів Жолобківського НВК Трилевській Світлані Петрівні за вміле використання та впровадження інноваційних освітніх методик і технологій, активне їх поширення у професійному середовищі, володіння широким спектром стратегій навчання, вміння продукувати оригінальні, інноваційні ідеї, спрямованні на досягнення максимального кінцевого результату, присвоєно педагогічне звання «Старший вчитель».