Засідання оргкомітету відділу освіти, молоді та спорту міської ради

Дата: 07.12.2016 16:18

Фото без опису07 грудня 2016 року у відділі освіти, молоді та спорту Шумської міської ради відбувся  оргкомітет  на якому обговорили план заходів до  дня Св. Миколая.  Оргкомітет провела начальник відділу Дмитрук Л.В. за участі керівників навчальних та позашкільних закладів м. Шумськ, начальника  відділу культури і туризму райдержадміністрації  Колесник Л. М.

Оргкомітет визначив, що урочисте відкриття святкової новорічної ялинки  відбудеться 19 грудня, на  площі перед адмінбудинком. Разом із тим були обговорені деталі проведення концертної та розважальної програм, які плануються цього дня для дітей  та благодійного ярмарку.