12 грудня на території Тернопільської області очікуються пориви вітру

Дата: 11.12.2017 16:17

За прогнозом Українського Гідрометцентру, 12 грудня на території Тернопільської області очікуються пориви вітру 15-20 м/с.

З метою попередження надзвичайних подій Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області застерігає: «Громадяни, будьте обережними під час перебування на вулиці. При прогулянках у скверах, парках, чи на прибудинкових територіях не ходіть попід розлогими деревами, лініями електропередач, рекламними щитами, адже сильні пориви вітру можуть пошкодити та спричинити їх падіння, що може становити небезпеку. Також звертайте увагу на безпечність місць паркування власного автотранспорту».