23 травня в Шумську відзначили День Героїв

Дата: 23.05.2016 16:04

23 травня в Україні на неофіційному рівні відзначають День Героїв – свято, встановлене на честь українських вояків – борців за свободу, лицарів Київської Русі, козаків часів Гетьманщини, повстанців, українських Січових стрільців і воїнів армій УНР та УПА. Тож цього року в Шумську вітали своїх героїв, воїнів АТО, які бережуть наш мир і спокій. Під час урочистого заходу Юрій Головатюк спільно з міським головою Володимиром Плетюком та районним військовим комісаром Володимиром Чабаном нагородили заохочувальною відзнакою начальника Генерального штабу, Головнокомандувача Збройних сил України нагрудним знаком «Учасник АТО» 51 учасника АТО із Шумщини.