Тренінг «Школа батьківської компетентності»

Дата: 09.09.2020 16:05

У рамках Програми Агенства США з Міжнародного Розвитку «Родина для дитини», яку реалізовує в Україні організація Холт Інтернешенл Чілдренз Сервізес,   9 вересня 2020 року у залі засідань міської ради відбувся тренінг  «Школа батьківської компетентності». Захід відбувся за участі міського голови Володимира Плетюка, представників КУ  «Центр надання соціальних послуг», представників відділу культури Шумської міської ради, батьків з числа багатодітних сімей громади. Тренерами виступили – бібліотекар Кордишівської публічно шкільної бібліотеки – Тетяни Рудюк та бібліотекаря  Андрушівської публічно шкільної бібліотеки –  Галини Герасимчук.

Програма «Родина для дитини» співпрацює з усіма службами та структурами, залученими до системи опіки та піклування як на місцевому, регіональному, так і на національному рівнях, а також з неурядовими організаціями, які опікуються питаннями захисту прав дітей, та надають послуги родинам та дітям, що опинилися у кризовій ситуації.