Активні жителі Залісець облаштували зону відпочинку
Дата: 02.09.2020 09:17
Кількість переглядів: 2220
Жителі громади все частіше проявляють ініціативу та пропонують допомогу щодо благоустрою у населених пунктах.
Мешканці села Залісці запропонували облаштувати зони відпочинку. Власними силами, провели благоустрій волейбольного поля, привезли пісок, встановили столики та лавки для глядачів. Також облаштували місце для відпочинку біля ставка (столики та лавки). Найактивнішими у реалізації ідеї були Кравчук Назар, Цимбалюк Олександр, Поліщук Тарас, Кузьменко Тарас.
Міська рада та жителі села Залісці висловлюють слова вдячності усім, хто проявляв бажання покращити своє рідне село, приділив час, незважаючи на зайнятість власним господарством.