Найщиріші вітання з Днем знань!

Дата: 01.09.2020 08:12

Шановна громадо, учнівські, педагогічні колективи, батьки!

Щиро вітаємо вас із вересневим святом – Днем знань. Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, надій і несподіваних зустрічей. Цьогоріч цей день відрізняється від попередніх, оскільки у всіх є велике бажання переступити шкільний поріг, зустрітися з шкільними друзями.

Висловлюємо вітання учням і викладачам та слова вдячності усім за проведену величезну підготовчу роботу, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу. У цей день ми поспішаємо приєднатися до привітань усім, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість – бути освіченими людьми!

Вчителям – мудрості, активності, креативності, батькам – терпіння, а усім разом – здоров’я, добра та Божого благословіння.

З повагою,

міський голова Володимир Плетюк