Проводяться громадські обговорення

Дата: 31.08.2020 11:54

Проводяться громадські обговорення

1. Згідно рішення 60-ї  сесії  Шумської міської ради VIІ скликання (друге пленарне засідання) від 11.06.2020 року №4344 з 31.08.2020 р. до  30.09.2020 р. проводяться громадські обговорення по розробленню детального плану території земельної в м. Шумську, вул. Волинська, Шумського району Тернопільської області для будівництва та обслуговування, житлового будинку, господарських будівель та споруд» орієнтовною площею 0,085 га,  відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Громадські слухання будуть проводитись 14.09.2020 р. о 10 год в м. Шумськ, вул. Івана Франка, 30 в залі засідань.

Замовником детального плану території є: Шумська міська рада.

Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є: Дільний Іван Іванович.

Розробником детального плану території є: ПП «АРТ – ДЕКО»

2. Згідно рішення 60-ї  сесії  Шумської міської ради VIІ скликання (друге пленарне засідання) від 11.06.2020 року №4345 з 31.08.2020 р. до 30.09.2020 р. проводяться громадські обговорення по розробленню детального плану території земельної в м. Шумську, вул. Волинська, Шумського району Тернопільської області «для будівництва індивідуальних гаражів» орієнтовною площею 0,0072 га,  відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Замовником детального плану території є: Шумська міська рада.
Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є:  Остапчук Марія Іванівна.

Розробником детального плану території є: ПП «АРТ – ДЕКО».

3. Згідно рішення 62-ї  сесії  Шумської міської ради VIІ скликання (друге пленарне засідання) від 21.08.2020 року №4713 з 31.08..2020 р. до 30.09.2020 р. проводяться громадські обговорення по розробленню детального плану території земельної в м. Шумську, по вул. Лесі Українки, Шумського району Тернопільської області «для будівництва індивідуальних житлових будинків блокованого типу (котеджі)» орієнтовною площею 0,1267 га,  відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Замовником детального плану території є: Шумська міська рада.
Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є:  Данильчук Сніжана Михайлівна.

Розробником детального плану території є: ПП «АРТ – ДЕКО».

З детальнішою інформацією щодо даних документацій можна ознайомитись на сайті Шумської ОТГ  в рубриці «Громадські обговорення».

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. № 403.