У громаді тривають об’їзди закладів освіти

Дата: 28.08.2020 14:56

27 серпня проведено об’їзд закладів освіти у м. Шумськ щодо готовності до нового навчального року. Робоча група в складі: Надія Драчук, начальник відділу житлово-комунального господарства; Колесник Арсен, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту; Білорусевич Оксана, представник Управління Держпродспоживслужби в Шумському районі; Шафарчук Олександр, головний інспектор Шумського РС У ДСНС України у Тернопільській області.

Інспектор Шумського РС У ДСНС України особливу увагу звертав на обладнання приміщень системами протипожежного захисту, наявність джерел зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання, відповідність з діючими нормами та правилами шляхів евакуації, справність електрообладнання, забезпеченість приміщень первинними засобами пожежогасіння.

За результатами об’їзду виявлено, що дані заклади підготовлені до організованого початку навчального року.