День пам’яті загиблих захисників України

Дата: 28.08.2020 12:45

День пам’яті захисників України – пам’ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня. Саме цього дня у 2014 році в «Іловайському котлі» держава втратила найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

Напередодні Дня пам’яті проведено меморіальний захід, в пам`ять про Героїв Небесної Сотні, в пам’ять про загиблих воїнів АТО. Покладанням квітів до пам’ятних знаків та хвилиною мовчання вшанували загиблих за незалежність України.

Напередодні Міністерство у справі ветеранів звернулося з проханням до українців у цей день доповнити одяг соняхом – символом пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, і тим самим продемонструвати свою шану та повагу.

Україна об’єднається в шані та вдячності нашим співвітчизникам, які, відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь, зберігши тим самим мирне життя на більшій території України.