Вело-мото пробіг для підопічних відділення денного перебування

Дата: 26.08.2020 15:10

26 серпня для підопічних відділення денного перебування працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» організували вело-мото пробіг на центральному стадіоні з міським головою Володимиром Плетюком.

Приємно було спостерігати молодецький запал учасників пробігу, при чому це були не лише жителі Шумська, а й навколишніх сіл. 10 велосипедів та скутерів енергійно намотували кола на стадіоні.

Завершилось дійство врученням невеликих подарунків учасникам та обговоренням потреб жителів громади: ремонт доріг, благоустрій територій, дозвілля для різновікових груп населення. Учасники вело-мото пробігу отримали радісні емоції, висловлювали побажання частіше їх долучати до заходів такого формату.

Володимир Плетюк, від імені присутніх, привітав Людмилу Тхорик з днем народження. Учасники заходу для іменинниці заспівали «Многая літа», на що вона відповіла своїм віршем:

«З вами я живу і мрію,

З вами я сміюся і радію,

З вами я все, що втратила, знайшла,

З вами я повірила в життя».