Соціальний контейнер: чергова передача речей

Дата: 26.08.2020 11:32

Напередодні початку нового навчального року Шумська міська рада оголосила про відновлення прийому речей у соціальний контейнер. Сьогодні працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» здійснили передачу речей малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, та сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Щиро вдячні усім, хто долучається до доброї справи, приємно, що жителі проявляють свою доброту та мають бажання допомогти ближнім. Прохання до тих, хто бажає поділитися власними речами: приносити у контейнер лише у гарному стані, без дефектів чистий дитячий одяг та взуття, дитячі книги та іграшки (крім м’яких)! Акція триває, робити добрі вчинки ніколи не пізно!