З Днем Незалежності, Україно!

Дата: 24.08.2020 08:10

Від щирого серця вітаю вас із величним загальнонаціональним святом – 29 річницею Незалежності України!

24 серпня 1991 року здійснилася мрія багатьох поколінь українців – наша нація реалізувала своє прагнення до вільного життя у власній державі, до свободи та соборності. Об’єднавшись під гордим синьо-жовтим стягом, наш народ заявив всьому світові про рішучий  намір самому визначати свою долю.

Знову перед Україною постали нелегкі виклики і поняття свободи набуло нового значення для кожного українця. Для України незалежність – це Революція Гідності і Небесна Сотня, це патріоти, які власною душею і тілом боронять країну від східного агресора. Це незламна воля наших воїнів, які, маючи за духовний оберіг символ нації – Державний Прапор, щодня захищають мирне небо над нашими головами. Переконаний, що ми, українці, доведемо собі і світові, що маємо непохитне прагнення до свободи.

Щиро зичу вам, шановна громадо, стабільності та процвітання, міцного здоров’я, достатку і злагоди у ваших оселях, мудрості і натхнення у справах. Нехай мир та спокій запанують у кожній українській родині, а достойне майбутнє окриляє всіх нас на нові звершення. Зі святом Вас, з Днем Незалежності!

З повагою,

міський голова Володимир Плетюк