З Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2020 08:43

Від щирого серця вітаю вас із визначним національним святом – Днем Державного Прапора України!

Кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи та честі. Для нас, українців, таким символом є звитяжний синьо-жовтий стяг. Поєднання цих кольорів – синього й жовтого – відлунюється в серці українця. Небесна синь і золото нив для нас – щось особливе, щемливе, рідне, те, що викликає гордість і повагу. Синьо-жовте знамено є символом нашої національної ідентичності, він береже нашу історію, пам’ять, згуртовує й оберігає.

Під цим гордим  знаменом 29 років тому наш народ утвердив свою віковічну мрію про незалежність. Борці за  волю України ніколи не корилися, крізь усі випробування вони гордо несли український прапор – наш історичний дух, нашу совість, вічно живу пам’ять про героїчне минуле, славу і велич нації.

Нехай стяг України наповнює ваші душі патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього, а кожен день вашого життя буде сповнений здоров’ям, радістю, теплом і новими здобутками на славу рідної України! Наш обов’язок – берегти минуле, сучасність і майбутнє під рідними для нас кольорами Державного прапора. Зі святом, український народе!

Із повагою,

міський голова Володимир Плетюк