Відбудеться засідання сесії міської ради

Дата: 20.08.2020 09:05

Завтра, 21 серпня, о 10:00 відбудеться перше пленарне засідання 62 сесії Шумської міської ради.

Сесія проводитиметься у залі засідань ЦНАПу міської ради за адресою: м. Шумськ, вул. Івана Франка, 30.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про затвердження містобудівної документації: Генерального плану м. Шумськ, Тернопільської області; Історико-архітектурного плану м Шумськ, Тернопільської області; Плану зонування території м. Шумськ, Тернопільської області. (інформує Тука О.Г.)
  2. Про затвердження звіту про виконання Шумського міського бюджету за 1 півріччя 2020 року. (інформує Штихалюк Г.І.)
  3. Про уточнення до Шумського міського бюджету на 2020 рік. (інформує Штихалюк Г.І.)
  4. Про внесення змін в Програму запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Шумської ОТГ в 2020 році. (інформує Штихалюк Г.І.)
  5. Про затвердження Статуту, структури комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Шумської Міської ради. (інформує Дмитрук Л.В.)
  6. Про конкурсний відбір на посади директора та педагогічних працівників  комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Шумської міської ради». (інформує Дмитрук Л.В.)
  7. Про оренду комунального майна Шумської ОТГ. (інформує Дудар О.І.)
  8. Про розгляд звернення підприємців Шумської ОТГ. (інформує Собчук Г.Г.)
  9. Про врегулювання земельних відносин на території Шумської ОТГ.(інформує Дмитрук О.І.)
  10.  Інше.