Підписання Меморандуму про співпрацю у сфері освіти

Дата: 19.08.2020 14:58

Сьогодні, у свято Преображення Господнього, голова Шумської громади Володимир Плетюк та голова Великодедеркальської громади Іван Данилюк підписали Меморандум про співпрацю у сфері освіти. Підписання цього документа концентрує увагу на питаннях діяльності Центру професійного розвитку педагогічних працівників, здійсненні професійної підтримки педагогів. Лише партнерство наших громад може зробити нас сильнішими, більш конкурентними та успішними.

У червні 2020 року на сесії Шумської міської ради було прийняте рішення про створення Центру професійного розвитку педагогічних працівників, велися переговори про створення одного центру для двох територіальних громад – Шумської та Великодедеркальської. Центр професійного розвитку педагогічних працівників забезпечуватиме належні умови для ефективної роботи педагогічних працівників, їх професійного розвитку, обміну досвідом, опанування новітніми технологіями.