Проекти-переможці «Бюджету участі-2020» реалізовані

Дата: 19.08.2020 14:30

У грудні 2019 року проект «Ошатне подвір’я Суразького НВК» (автор Боднійчук Марія) у конкурсі «Бюджет участі-2020» отримав І місце (691 голос).

Даний проект був актуальним, оскільки асфальтове покриття навколо НВК знаходилося в поганому стані, що спричиняло підтікання дощових та талих вод під фундамент школи. У рамках проекту передбачалося облаштування території тротуарною плиткою площею 370 м2. Завдяки сприятливим погоднім умовам завершити проект вдалося до початку навчального року.

Боднійчук Марія у соціальній мережі висловлює подяку усім, хто долучився: «Успішна реалізація проекту була б неможлива без Вашої участі, шановні краяни. 15 серпня 2020 року роботи з виконанню проекту «Ошатне подвір’я» завершено. Дякую всім за успішний результат».