Підготовка закладів освіти до навчального року

Дата: 13.08.2020 14:25

Одним із першочергових завдань Шумської міської ради є підготовка закладів освіти до нового навчального року. У закладах освіти продовжується впровадження заходів з енергоефективності:

- завершено поточний ремонт опалювальної системи та ремонт котлів Тилявського НВК, так як наприкінці опалювального сезону частина паливної системи даного закладу вийшла з ладу (актова зала, їдальня та бібліотека);

- здійснена часткова заміна вікон на енергоефективні у класних кімнатах в Угорському та Кордишівському НВК, які знаходилися в аварійному стані.

Оперативна допомога у вирішенні проблемних питань у закладах освіти надана завдяки сприяння міського голови Володимира Плетюка.