Робочі візити у села громади

Дата: 12.08.2020 14:32

Плановий, і не зовсім, об’їзд сіл громади. На порядку денному поточний ремонт комунальних вулиць у селах громади, які визначені першочерговими та погоджені з старостами сіл. Можливості бюджету, у зв’язку з карантинними видатками, мізерні. Підрядників, які готові працювати на оголошені суми, майже немає. Проте, намагаємося вирішувати заплановане. У Кордишеві – вул. Набережна, щодо якої визначено об’єми робіт. Така ж ситуація щодо вул. Миру у с. Жолобки.

Крім того, протягом цього тижня проводяться роботи дороги на Башківці підрядною фірмою ТОВ «Авакс Проф» і орендарями ТОВ «Смарагд-Агро». Чекаємо завтра представників власника цих доріг.

Приємно, що агрофірма «Смарагд-Агро» дотрималася зобов’язання та вивезли близько 300 тонн гранітного щебеню, що має повністю закрити розрахункову потребу. Проблем ще багато – дороги сіл Рохманів, Мирове, Кордишів, Шумбар, Бірки, Соснівка – це не повний перелік тих, на які передавали власнику пропозиції щодо ремонту.

У наступній половині дня сьогодні запланований візит до Іловиці та Стіжка.