Встановлення майданчиків для роздільного збору відходів

Дата: 10.08.2020 09:14

Шумська міська рада спільно із Програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) продовжує роботу щодо реалізації Плану удосконалення надання послуги поводження з твердими побутовими відходами на території ОТГ.

Протягом першого тижня серпня КП «Шумськкомунсервіс» встановив майданчики для контейнерів сортованих відходів (для пластику, паперу та скла) у селах Обич, Сураж, Круголець та у м. Шумськ на вулиці Лесі Українки. Сьогодні облаштовують у селі Шумбар. Металеві контейнери будуть встановлені протягом тижня.

Підписання договорів триває, звертайтеся до виконувачів обов’язків старост або КП «Шумськкомунсервіс»: м. Шумськ, вул. Б. Хмельницького, 10; тел.: 2-16-60.

У контейнер для паперу можна класти: картон, папір, газети, журнали, рекламні буклети, невеликі брошури, конверти тощо. Проте, не підлягають сортуванню та переробці: чеки, серветки, паперові стаканчики, туалетний папір, паперові рушники, пачки із цигарок.

У контейнер для скла можна класти цілі та биті пляшки з-під напоїв, ліків або косметики. Не підлягають переробці кришталь, жаростійке та ударостійке скло.

У контейнер для пластику можна класти: прозорі пластикові пляшки; кришечки від пляшок; ємність від побутової хімії та косметичних засобів; контейнери для харчових продуктів; іграшки без металевих елементів; поліетеленові плівки.

Вимоги до сортування відходів:

– відходи повинні бути чисті, без залишків їжі та жиру;

– упакування спресоване, щоб займало менше місця;

– пляшки та Tetra Pak промити, відкрутити кришечки та стиснути;

– пластикове упакування без маркування до переробки не приймаються.