9 серпня – День будівельника

Дата: 09.08.2020 11:21

Щиро вітаємо всіх будівельників, ветеранів галузі з професійним святом – Днем будівельника. Ми разом з вами пишаємося вашою працею, завдяки будівельникам народжуються унікальні ансамблі та споруди, які перетворюють сірий бетон на пам’ятки архітектури. Завдяки вашій праці створюються будинки, з'являються нові комплекси та готелі, відновлюються та реконструюються старі будівлі. Завдяки Вам люди можуть працювати в комфортних офісах, жити в красивих будинках і пити каву в затишних кав’ярнях.

Тож нехай з роками зростає майстерність та фінансовий прибуток, хай відмінним буде самопочуття і прекрасним – настрій. Бажаємо, щоб трудові будні радували успіхами та досягненнями, а свята – щирими посмішками, дружніми жартами та приємними хвилюваннями.

Міцного здоров’я вам і вашим родинам, життєвих гараздів, поваги від людей, успіхів та наснаги у всіх справах. Нехай ваша важка та відповідальна праця приносить гордість за власну роботу на благо громади та  покращання добробуту кожної родини.

З повагою,

міський голова Володимир Плетюк