Сплата земельного податку та податку за нерухоме майно до 28 серпня 2020 року

Дата: 31.07.2020 09:22

Відповідно до Податкового кодексу України, триває сплата земельного податку та податку за нерухоме майно з фізичних осіб за 2019 рік. Згідно з п. 126.1 ст. 126 ПКУ у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання (крім випадків, передбачених п. 126.2 ст. 126 ПКУ) протягом терміну, визначеного ПКУ, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу. Необхідно сплатити земельний податок та податок за нерухоме майно до 28 серпня 2020 року.

Власників та землекористувачів міста Шумськ за довідками з питань розміру земельного податку чи податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки  в Шумську міську раду (кабінет 100 та кабінет 103).

Землекористувачів, власників земельних ділянок населених пунктів Шумської ОТГ за вказаними вище довідками просимо звертатись до старостів за місцем знаходження земельних ділянок та майна!