Зустріч з представником Служби автомобільних доріг в Тернопільській області

Дата: 31.07.2020 07:52

30 липня на замовлення міського голови відбулася зустріч з представником Служби автомобільних доріг в Тернопільській області. Оскільки вул. Українська та вул. Чирянка в м. Шумськ перебуває на балансі вищевказаної Служби, то лише вони можуть здійснювати ремонт і обслуговування даної дороги.

У зв’язку з реформуванням дорожної галузі і ліквідацією районних дорожніх організацій, повноваження з ремонту перейшли на обласний рівень і, відповідно, виникають ті проблеми, яких не було у минулих роках.

Шумська міська рада вимагає якнайшвидшого реагування на проблемні питання в обслуговуванні автодороги Остріг-Кременець включно з вулицями в м. Шумськ, с. Сураж та с. Новостав.

Щодо дискусій, кому належить дорога через центр міста: власником надана відповідна схема, що чітко показує приналежність вул. Українська і Чирянка до власності Служби автодоріг, і, відповідно, її ремонт не можливий силами міської бюджету, що трактувалось би як порушення бюджетного законодавства з відповідними правовими наслідками.

Вкотре просимо всіх жителів громади з розумінням віднестися до повноважень і компетенцій, які має міська рада. Поряд з тим запевняємо, що і надалі будемо робити все, що залежить від нас у рамках чинного законодавства.

Дислокація дороги P-26 на території м. Шумськ (за матеріалами Служби автомобільних доріг)