Турнір з вуличних шахів у День громади

Дата: 27.07.2020 08:47

Вже стало доброю традицією 24 липня проводити спортивні заходи присвяченні Дню громади. Цьогоріч на шаховому майданчику ДНЗ «Шумське ПТУ» відбувся турнір з вуличних шахів з ростовими фігурами, присвячений п’ятій річниці створення Шумської громади. До учасників змагань з привітальним словом звернулись секретар міської ради Людмила Павленко та голова Шумської РДА Віталій Кудлак.

Напружена боротьба за нагороди тривала до останнього туру. В підсумковому протоколі I місце посів Григорій Лінев’юк, II місце – Мельник Василь, III місце – Капіца Микола. Переможців було нагороджено медалями, грамотами та призами від Шумської міської ради.