ПРОВОДЯТЬСЯ  ГРОМАДСЬКІ  ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 20.07.2020 10:12

Згідно рішення 60-ї  сесії  Шумської міської ради VIІ скликання від 28.05/2020 року №4264 з   16.07.2020 р.    по  15.08.2020 р. проводяться громадські обговорення по розробленню детального плану території земельної в м. Шумську, по вул. Круголецька, 19, Шумського району Тернопільської області для будівництва та обслуговування, житлового будинку, господарських будівель та споруд» орієнтовною площею 0,08 га,  відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Громадські слухання будуть проводитись                        30.07.2020 р. о 10 год в м. Шумську по вул. Ів. Франка, 30 в міському залі засідань

Замовником детального плану території є: Шумська міська рада.

Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є:  Побережний В. Б..

Розробником детального плану території є: ПП «АРТ – ДЕКО»

Більш детальну інформацію по даній документації можна ознайомитись на сайті Шумської ОТГ:  в рубриці «Громадські обговорення»

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська,59, каб. №403.