Відновлення роботи дитячих садочків громади

Дата: 16.07.2020 16:10

У Шумській громаді заклади дошкільної освіти поступово розпочинають відновлювати свою діяльність. З 6 липня Шумський ясла-садок «Сонечко» відновив роботу. З 13 липня Рохманівський дитячий садок приймає вихованців згідно графіку. Дитячий садок у с. Боложівка планує приймати дітей у найближчий період, згідно опитування батьків щодо потреби.

Дитсадки працюють із дотримання санітарно-епідемічних вимог, при вході проводиться температурний скринінг у вихованців та працівників закладів. У зв’язку з тим, що між дітьми повинна зберігатися соціальна дистанція, наповнюваність груп обмежена. Карантинні заходи є послабленими, проте загроза коронавірусу нікуди не зникла. Тому батьки повинні прийняти виважене рішення щодо відвідування дитиною дошкільного закладу.