Відновив роботу Шумський ясла –садок «Сонечко»

Дата: 07.07.2020 14:06

Учора, 6 липня, задяки копіткій роботі начальника відділу освіти Любові Володимирівні Дмитрук та в.о. завідуючої дитячого садка Наталі Федорівні Блажеюк Шумський ясла-садок «Сонечко» все-таки відновив роботу. За результатами опитування, проведеного працівниками дошкільного закладу, батьки 44 дітей погодилися, щоб їхні діти відвідували садочок. Для дотримання санітарно-епідемічних вимог в достатній кількості закуплено паперові рушники, вологі серветки, антисептики, дезінфектори, розроблена інформаційна пам’ятка для батьків щодо особливостей роботи дошкільного закладу в умовах адаптивного періоду. Окрім цього, придбано 2 пірометри, якими на вході, а також упродовж дня малечі робитимуть температурний скринінг. Доступ до приміщення дошкільного закладу батькам обмежений з міркувань епідемічної безпеки, стороннім особам вхід заборонено. Визначено режим роботи закладу: 7.30 – 18.00. Ранковий прийом дітей: 7.30 – 8.30.  У зв’язку з тим, що між вихованцями дошкільних груп повинна зберігатися соціальна дистанція, наповнюваність груп обмежена. Попри те, що карантинні заходи послабили, загроза коронавірусу нікуди не зникла. А тому батьки повинні зважити всі «за» і «проти» та прийняти мудре рішення щодо відвідування дитиною дошкільного закладу.

Для забезпечення усіх умов адаптивного карантину діють певні правила для батьків вихованців садочка, які доступні за посиланням:  Правила.